Niceboy SOUNDmaster-L

Vlajková loď řady Bluetooth reproduktorů Niceboy SOUNDmaster-L Vás svými dunivými reproduktory o síle 25W přímo ohromí. Tento přenosný reproduktor dokonale ozvučí Váš interiér i velkou zahradu. SOUNDmaster-L je osazen vysokokapacitní baterií (6600 mAh), která Vám poskytne až 12 hodin přehrávání. Jistě oceníte možnost použít reproduktor jako powerbanku či funkce NFC, SIRI, Auto-vypnutí (při nečinosti) či HandsFree. Reproduktor je plně kompatibilní se zařízeními s iOS i Android.

4 990 Kč
2 699 Kč
(101 €)
Do eshopu

360° zvuk s výkonem 25W

Nechte se ohromit dokonale čistým a přitom mohutným zvukem o celkovém výkonu 25W (2x12,5W). O perfektní bezdrátový přenos hudby se stará výkonný CSR čip s nejnovějším Bluetooth 4.0. Skvělý hudební zážitek Vám zajišťuje i technologie MaxxBass a DSP či fakt, že SOUNDmaster-L hraje prostorově ve 360°.

Reproduktor nabitý funkcemi

Přenosný Bluetooth reproduktor Niceboy SOUNDmaster-L je nabitý funkcemi: NFC, Handsfree, SIRI, funkce autovypnutí a celou řadou dalších skvělých funkcí, včetně možnosti použít Váš přenosný reproduktor jako powerbanku.

Baterie & funkce powerbanky

Reproduktor jsme osadili baterií s extrémně vysokou kapacitou 6600mAh, která Vám zprostředkuje hudební zážitky až na 12 hodin. Váš reproduktor můžete také použít jako powerbanku a pomocí USB kabelu nabíjet například mobilní telefon apod.

Výkonný čip CSR s Bluetooth 4.0

O přenos hudby se stará prvotřídní čip CSR s nejnovějším Bluetooth 4.0. Při bezdrátovém přenosu tedy dochází prakticky k nulovým ztrátám kvality zvuku. Nový Bluetooth 4.0 je navíc velmi šetrný ke spotřebě baterie, čímž se liší od svých stále často používaných starších verzí.

image

Nejnovější technologie

Nové technologie jsou modelu SOUNDmaster-L skutečně vlastní. Spárujte si pomicí NFC Váš telefon pouhým přiložením k reproduktoru nebo přes něj komunikujte se SIRI. Určitě oceníte i funkci automatického podsvětlení ovládacího panelu, který se Vám díky tepelnému čidlu podsvítí, když němu přiblížíte ruku.

image

Obsah balení

  • Bluetooth (bezdrátový) reproduktor Niceboy SOUNDmaster-L
  • Návod k obsluze
  • Nabíjecí USB kabel
  • Audio kabel AUX (3,5mm)

Parametry

Model: Niceboy SOUNDmaster-L
Citlivost: >90 dB
Reproduktor: 58 mm (průměr)
Výkon: 25 W = 12,5 W x 2
Kapacita baterie: 6600 mAh
Frekvence: 50 Hz - 18 Khz
Zkreslení THD: ≤ 0,5%
Výdrž: 12 hodin
Vstup: 15V
Rozměry: 218x74x84,5 mm
Hmotnost: 1170 g
Verze bluetooth: 4.0

Podobné produkty

Niceboy RAZE

Vodotěsnost a prostorový zvuk

RAZE

Niceboy RAZE je univerzální vodotěsný Bluetooth reproduktor s prostorovým 360° zvukem. Silný zvuk Niceboy RAZE zajišťují reproduktory s celkovým výkonem 12 W.
1 990 Kč
Více informací
Niceboy SOUNDair

Ohromující 360° zvuk

SOUNDair

Niceboy SOUNDair je designový bezdrátový Bluetooth reproduktor s dotykovým ovládáním, který byl vyroben s důrazem na krystalicky čistý zvuk a oku lahodící vzhled.
1 499 Kč
Více informací
Niceboy SOUNDtube

Bestseller

SOUNDtube

Niceboy SOUNDtube je přenosný Bluetooth reproduktor, který vám umožní vzít si hudbu s sebou, ať už jste kdekoli. Kvalita zvuku reproduktorů o síle 10 W si vás doslova podmaní.
999 Kč
Více informací
Niceboy SOUNDgo

Do každé kapsy

SOUNDgo

Niceboy SOUNDgo je perfektně skladný a lehký přenosný Bluetooth repráček, který si můžete vzít vždy a všude s sebou.
449 Kč
Více informací
Niceboy SOUNDmaster

Odolný a vodotěsný

SOUNDmaster

Niceboy SOUNDmaster je výkonný Bluetooth reproduktor, se kterým budete mít svou oblíbenou hudbu vždy po ruce, ať už se vydáte kamkoli, a to díky kvalitnímu voděodolnému a prachutěsnému krytí IPX67.
1 999 Kč
Více informací