HIVE | Niceboy

PERFEKTNÍ DESIGN A ZVUK

HIVE

Pohodlí, kvalitní zvuk a žádné omezení dráty, to jsou bezdrátová Bluetooth sluchátka Niceboy HIVE. S bezdrátovými Bluetooth sluchátky Niceboy HIVE tak budete moci poslouchat svoji hudbu, ať už jste kdekoli.

1190 Kč
Více informací
HIVE sport | Niceboy

VODĚODOLNÉ NA SPORT

HIVE sport

Sport za zvuků naší oblíbené hudby dostává zcela nový rozměr, proto uvítáte tato bezdrátová Bluetooth sluchátka Niceboy HIVE sport, speciálně navržená pro zvýšené nároky při sportovních aktivitách.

1290 Kč
Více informací
HIVE 2 touch | Niceboy

BESTSELLER

HIVE 2 touch

Pohodlí, dotykové ovládání, kvalitní zvuk a žádné omezení dráty, to jsou bezdrátová Bluetooth sluchátka Niceboy HIVE 2 touch. S bezdrátovými Bluetooth sluchátky Niceboy HIVE 2 touch tak budete moci poslouchat svoji hudbu, ať už jste kdekoli.

1499 Kč
Více informací
HIVE earbuds | Niceboy

VŽDY S SEBOU

HIVE earbuds

Pro Niceboy HIVE earbuds je charakteristický minimalistický design, příjemné materiály a čistý zvuk díky zabudovanému CSR čipu a Bluetooth.

699 Kč
Více informací
HIVE E2 | Niceboy

SPOLEČNÍK PO CELÝ DEN

HIVE E2

Stylová Bluetooth sluchátka Niceboy HIVE E2 se vyznačují skvělým zvukem, pohodlným nošením a elegantním designem. A aby sluchátka co nejvíce sedla Vašemu vkusu, přichází Niceboy HIVE E2 ve čtyřech barevných provedeních.

1190 Kč
Více informací