O nás

Niceboy

O nás

RTB media s.r.o.

Společnost RTB media s.r.o. se zaměřuje na velkoobchodní zastoupení značek Niceboy® a SJCAM v České republice a na Slovensku. Na trhu působíme od roku 2013. V současné době máme v našem portfoliu velmi kvalitní akční kamery Niceboy® VEGA, kamery SJCAM, univerzální příslušenství Niceboy® k většině akčních kamer a horkou novinkou jsou naše řady Bluetooth reproduktorů Niceboy® SOUND a Bluetooth sluchátek Niceboy® HIVE.

Značka Niceboy®

Logo NiceBoy

Kamery Niceboy® VEGA jsou novinkou na poli akčních kamer a jsou vážnou konkurencí všem akčním kamerám. Jejich vzrůstající obliba je dána prvotřídní kvalitou videí a celkově velmi kvalitním zpracováním kamery a zároveň jejich neuvěřitelnou cenou. Hodnocení uživatelů i přísných recenzentů v drtivé většině označuje kamery Niceboy® VEGA jako akční kamery s nejlepším poměrem mezi cenou a kvalitou. Kamery Niceboy® VEGA bez nadsázky způsobují revoluci na trhu v oblasti akčního natáčení. 

Všechna balení kamer Niceboy® VEGA jsou opatřena tištěným českým návodem. U všech modelů je navíc menu a ovládání kamery kompletně v češtině.

Niceboy®  vyrábí i nepřeberné množství příslušenství k akčním kamerám, které je kompatibilní s většinou akčních kamer na trhu.

Horkou novinkou letošního roku je rozšíření portfolia o řady reproduktorů SOUND a sluchátek HIVE. Protože kabely jsou už věcí minulosti, zaměřila se značka Niceboy® výhradně na bezdrátová Bluetooth sluchátka a reproduktory. Bluetooth reproduktory SOUND a sluchátka HIVE jsou osazeny nejmodernějšími technologiemi a každý model dále nabízí řadu extra funkcí. Jako u všech svých produktů, i v případě řady HIVE a SOUND se značka Niceboy® drží své filosofie skvělého zpracování, elegantního designu a velmi příznivé ceny. 

Rádi podporujeme celou řadu profesionálních i amatérských sportovců a vyznavačů adrenalinu. Neváhejte a oslovte nás s možnou spoluprací, pokud to bude možné, rádi vás podpoříme!

Pro značku Niceboy® působíme zárověn jako autorizovaný servis. Přímo z továrny jsou nám dodávány součástky a komponenty pro kompletní servisní agendu. Provádíme jak záruční tak mimozáruční servis.